Українська Православна Церква Київського Патріархату            Понеділок, 29.04.2024, 10:24

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Мої статті

Перше Причастя
Перше Причастя – це урочиста подія в житті кожної людини, це привід об’єднати всю родину, це перший іспит в житті малечі. До цього випробування діти і батьки готуються заздалегідь. Не збагнувши до кінця всю значущість цієї події, діти вже починають усвідомлювати свої обов’язки.
Для першокласників нашого села така подія відбулася в знаменний день для всіх українців – День Незалежності нашої держави. Наш храм в цей день наповнився сяйвом від ошатних вбрань юних причасників, які нагадували наречених: Іванів Андріана, Савчин Михайло, Гук Яна, Дембіцький Микола, Скаб’як Христина, Доманецький Олександр, Микитин Вікторія, Мазяк Захар, Кульбачна Ангеліна, Гірник Василь. Під час Святого Причастя в храмі панували піднесення і урочистість. Було чути стукіт маленьких сердечок, а на очах батьків і хрещених бриніли сльози радості. Батьки і діти дякують отцю Івану за науку, щире слово і святкове Богослужіння.

Категорія: Мої статті | Додав: Admin (31.08.2011)
Переглядів: 3791 | Рейтинг: 0.0/0