Українська Православна Церква Київського Патріархату            Субота, 11.05.2024, 20:26

Головна » 2011 » Листопад » 16 » Збори Рожнятівського деканату
Збори Рожнятівського деканату
У вівторок, 15 листопада, у Свято-Михайлівському храмі с.Небилів відбулися збори Рожнятівського деканату під головуванням канцлера Івано-Франківського єпархіального управління протоієрея Василя Бурака. Окрім духовенства у зборах взяли участь старости і касири парафіяльних рад деканату.

Присутні були ознайомлені зі станом справ на рівні Церкви та єпархії, після чого було розглянуто цілий ряд організаційних питань. Зокрема йшлося про належне ведення документації на парафіях, що в першу чергу стосувалося метричних, інвентарних і бухгалтерських книг.
Далі отець-канцлер проконсультував присутніх щодо порядку виготовлення нових печаток для релігійних громад (там, де це необхідно).

Зокрема було привернуто увагу щодо дотримання Статуту УПЦ КП, регулярної сплати внесків до Пенсійного фонду та необхідності передплати церковної преси на 2012 рік.

Також було наголошено на необхідності дотримання статутної норми щодо щоквартальної ревізії і регулярного звіту перед громадою, відповідальність за які несе ревізійна комісія і настоятель. Особливої уваги було надано питанню щодо розподілу пожертв, які надходять за звершення певних треб.

До того ж головуючий наголосив на необхідності регулярної сплати внесків у Пенсійний фонд з метою забезпечення священнослужителів пенсією при досягненні пенсійного віку.

Зібрання проходило в теплій атмосфері взаєморозуміння. На закінчення отець-канцлер побажав усім присутнім успіхів і плідної праці на благо і утвердження Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Збори закіінчились спільною молитвою.
Категорія: НОВИНИ | Переглядів: 903 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2011  »